Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 8.00 - 21.00

O nas

Jesteśmy dwojgiem ludzi, którzy od najmłodszych lat uprawiali bardzo wiele rodzajów sportu, które zawsze były i są naszą pasją. Mając tak różnorodne i wieloletnie doświadczenie, mogliśmy się przekonać na sobie, w jaki sposób różne aktywności i ćwiczenia wpływają  na ludzkie ciało. Przeszliśmy bardzo długą drogę od akrobatyki sportowej, piłki nożnej i fitnessu, poprzez taniec, snowboard, squash, pływanie, aikido aż do pilatesu, Yogi i do GYROTONIC®.

Przez parę lat pracowaliśmy także siedząc za biurkiem przed komputerem i wiemy bardzo dobrze jak wyniszczająca dla organizmu jest taka praca, zwłaszcza dla kręgosłupa.

Zakładając studio ćwiczeń metodą GYROTONIC® Eagle & Frog (drugie tego typu studio w Polsce) chcieliśmy przybliży Państwu metodę GYROTONIC®, która na całym świecie jest bardzo popularna. Każdy może wiczyć GYROTONIC® i w każdym wieku. Ćwiczenia na specjalnie dostosowanej maszynie pomagają zniwelować wszelkie bóle, urazy i kontuzje, a także pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników w każdej innej dyscyplinie sportu.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
Kontakt z nami. Masz pytania napisz lub zadzwoń
Siedziba: ul. Miła 9 lok. 26, 01-174 Warszawa
Tel: +48 608 508 601
Tel: +48 668 680 854
E-mail: kontakt@eaglefrog.pl
Godziny otwarcia: Pn. - Pt: 8.00 - 21.00